Nume

Post

Contacte

Foto Botnaru Irina
Master în Jurnalism,
Imagologie şi Relaţii PubliceBibliotecar contact –
Facultatea Drept
Director interimar Tel. 212418/260
icerneuscaite@ulim.md
Povestca Lilia

Dezvoltarea resurselor info-documentare

Bibliotecar Tel.212418/218

lpovestca@ulim.md

Busuioc Ana

Dezvoltarea sistemelor informaţional-tehnologice

Bibliotecar Tel. 212418/252
abusuioc@ulim.md
12273531_800751943369630_4231477860081410718_o Gangan Tatiana

Centrul de Informare și Documentare

Bibliotecar consultant Tel. 212418/252
tgangan@ulim.md
cristina Popuşoi Cristina

Sala de Lectura Nr.1

Bibliotecar
coordonator
Tel. 212418/276
img_20160304_123630 Diaconu Iurii
Sala Polivalentă de Lectura Nr 2
Bibliotecar–restaurator cărţi Tel. 212418/242
Foto Istratii Teodora

Sala de Lectura Nr.3
„Filologie Romano-Germanica”

Bibliotecar
coordonator
Tel. 212418/276
tistrati@ulim.md
Foto Mihailov Galina
Mediateca
Bibliotecar
consultant
Tel. 212418/289
gmihailov@ulim.md
Foto Sacovici Aspazia
Dezvoltarea resurselor
info-documentare
Bibliotecar Tel. 212418/280
sacovicia@ulim.md
Moraru Natalia
Sala Polivalentă de Lectura Nr 2
Bibliotecar
consultant
Tel. 212418/242
nmoraru@ulim.md
  Țurcanu Vera

Sala Polivalentă de Lectura Nr 2

 

Bibliotecar-consultant Tel.212418/242
Furtună Dan

Dezvoltarea sistemelor informațional-tehnologice

Inginer-tehnic Tel.212418/252

dfurtuna@ulim.md