Nume

Post

Contacte

Foto Cerneauscaite Irina
Master în Jurnalism,
Imagologie şi Relaţii PubliceBibliotecar contact –
Facultatea Drept
Director interimar Tel. 212418/260
icerneuscaite@ulim.md
Veronica Florica Florica Veronica

Sala de Lectura Nr.1

 Bibliotecar
coordonator
 Tel. 212418/276
vflorica@ulim.md
Busuioc Ana

Dezvoltarea sistemelor informaţional-tehnologice

Bibliotecar Tel. 212418/252
abusuioc@ulim.md
12273531_800751943369630_4231477860081410718_o Gangan Tatiana

Centrul de Informare și Documentare

Bibliotecar consultant Tel. 212418/252
tgangan@ulim.md
cristina Popuşoi Cristina

Dezvoltarea resurselor info-documentare

Bibliotecar Tel. 212418/252
img_20160304_123630 Diaconu Iurii
Sala Polivalentă de Lectura Nr 2
Bibliotecar–restaurator cărţi Tel. 212418/242
Foto Istratii Teodora

Sala de Lectura Nr.3
„Filologie Romano-Germanica”

Bibliotecar
coordonator
Tel. 212418/276
tistrati@ulim.md
Foto Mihailov Galina
Mediateca
Bibliotecar
consultant
Tel. 212418/289
gmihailov@ulim.md
Foto Sacovici Aspazia
Dezvoltarea resurselor
info-documentare
Bibliotecar Tel. 212418/280
sacovicia@ulim.md
Moraru Natalia
Sala Polivalentă de Lectura Nr 2
Bibliotecar
consultant
Tel. 212418/242
nmoraru@ulim.md